Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjunga keičia pavadinimą ir tampa Lietuvos komunikacijos asociacija. Daugiau informacijos čia.
image

Komunikacija, aplenkianti greičiausius

Organizatorius: Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjunga

Data

2017 m. rugpjūčio 24 d., 18:30 val.

Vieta

Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Renginių erdvė, Gedimino pr. 51, Vilnius

Nemokamai / 25€

Kaina LRVS nariams / ne nariams
Juodai-balta spalva čia ne atsitiktinė, o lemtinga. Kaip šachmatų lentoje. Kruopščiai apgalvota strategija. Greitis ir džiaugsmingas šūksnis – matas!
Benediktas Vanagas – puikiai pažįstamas lenktynininkas, kuriam palankios žiedinės lenktynės, ralio maratonai, bekelės trasos. Šis sportininkas gali didžiuotis būdamas Nr. 1 tarp privačių Dakaro ralio komandų.
O štai visa komunikacija apie Dakaro ralį (tiesa, antrąjį) prasidėjo būtent nuo juodai baltos spalvos, o konkrečiai – nuo sportininko kostiumo, kuriame Vyčio simbolis tapo esminiu komunikacijos elementu. ,,Ir kai tu tikrai ko nors trokšti, visas pasaulis slapta padeda tau įgyvendinti šį troškimą“, – sako citata iš vienos mėgstamiausių sportininko knygų. Panašu, kad Benediktas Vanagas tiksliai žino, ko nori, puikiai komunikuoja ir suburia tokią komandą, su kuria troškimai materializuojasi.
Į klausimus – kas sėdi už greičiausio komunikacijos vairo, kaip yra kuriama strategija ir kodėl Benediktas Vanagas renkasi ne šturmanus, o šturmanes – galima bus sužinoti jau šio RsV klubo metu.
   Peržiūrėti visus renginius