Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjunga keičia pavadinimą ir tampa Lietuvos komunikacijos asociacija. Daugiau informacijos čia.
image

Renginiai

Mūsų organizuojami renginiai

Tapti TELIA: ar tikrai per vieną naktį?

2017 m. birželio 15 d., 18:30 val.
TELIA būstinė, Lvovo g. 25, Vilnius

Į birželio mėnesio RsV klubą kviečiame visus, kurie neabejingi integruotai komunikacijai, prekės ženklo komunikacijai ir vidinės bei išorinės komunikacijos dermei. O kaip visa tai įgyvendinti, kai reikia pasikeisti per... vieną naktį? TELIA gimimo sėkmės istoriją papasakos talentinga ir profesionali komunikacijos specialistų komanda, kuriai vadovauja korporatyvinių reikalų vadovė – AUDRONĖ MAŽEIKAITĖ.

Daugiau informacijos

REPUTACIJA SOCIALINIUOSE TINKLUOSE

2017 m. gegužės 31 d., 16:00 val.
Mykolo Romerio universiteto salė, Ateities g.20, Vilnius

Ką daryti, kai išlaidos Facebook reklamai didėja, o vartotojai sunkiai spaudžia „like“? Ir kaip aplenkti tuos prekės ženklus, kurie, tarsi nieko nedarydami, surenka dešimtis ar net šimtus komentarų ir pasidalijimų? Vienoje erdvėje susijungs marketingo ir komunikacijos profesionalai. Tam, kad atsakytų į svarbiausią, šiuolaikinei organizacijai kylantį klausimą – kaip valdyti reputaciją socialiniuose tinkluose.

Daugiau informacijos

SPEAKING IN 3-D: MAKE YOUR SPEECHES COME ALIVE

2017 m. balandžio 24 d., 18:30 val.
Technopolis / Delta pastatas, UMA Workspace. J. Balčikonio g. 9, Vilnius

John F. Kennedy, Martin Luther King, Adolf Hitler, Sir Winston Churchill, Zulfiqar Ali Bhutto... Sąrašas nėra baigtinis. Ir tai nėra tiesiog pavardės. Tai perversmas. Perversmas istorijoje, žmonių galvose ir širdyse. Žmonės, kurie galėjo priversti patikėti net pačiu didžiausiu melu, arba įžiebti tiek vilties, kad būtų pakeista istorija.

Daugiau informacijos

Komunikacija be sienų ir jos galia dvasiniame pasaulyje

2017 m. balandžio 13 d., 19:00 val.
Technikos biblioteka, Šv. Ignoto g. 6, Vilnius

Vieta, kurioje daugeliui atsiveria senos žaizdos tam, kad užgytų, arba vieta, į kurią ateiname dėl atsivėrusių žaizdų. Mistifikuota Bažnyčia vienus traukia, kitus atstumia, tačiau abejingų nepalieka. Įsivaizduokime Bažnyčią kaip darbdavį, kurio interesams atstovauja ypatingai lojalūs kunigai. Ką jie komunikuoja ir kokiu tikslu? Kaip jie atranda būdų, kaip prisibelsti į žmonių širdį?

Daugiau informacijos

LRVS ir EACD kviečia į Tarptautinį RsV klubą "Social media influencers. Do we use them in a proper way?"

2017 m. kovo 16 d., 18:30 val.
Gedimino pr. 51 (Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka), Vilnius

Milijonas krantų. Milijonas minčių, virstančių kūnu ir ateinantis suvokimas, kad – taip, aš noriu būti tame krante ir naujas idėjas atgabenti į savo. Metaforiška. Visgi komunikacijos profesionalai, suprasdami socialinės žiniasklaidos lyderių įtaką, mato poreikį tiesti tarp abiejų krantų tiltus. Pastarasis noras reikalauja atsakymo – o kaip lyderį identifikuoti, kaip užmegzti su juo ryšį? O gal statant tiltą tarp krantų vertėtų pagalvoti ir apie strategiją? Be viso to, atsakykime į klausimą – kokie skirtumai yra tarp Vakarų ir Rytų Europos ,,krantų“ ir kokią pamoką galėtume išmokti?

Daugiau informacijos

Iš ko kepsime 2017 m. komunikacijos tortą?

2017 m. vasario 23 d., 18:30 val.
Laisvės al. 13-111 (KTU Kultūros centras), Kaunas

Koks skonis bus dominuojantis – planai, tikslai, o gal pinigai? O kas mums yra svarbiau – idėjos ar didelis biudžetas, kūrybiškumas ar tikslinis planavimas? Svarstykime drauge. Diskutuokime apie tai, kas mūsų manymu galėtų būti efektyvu ir atsiperkama. Praktiniais patarimais, sėkmės istorijomis ir įžvalgomis dalinsis mūsų kolegos, tikri komunikacijos profesionalai, atstovaujantys tiek valstybiniam, tiek verslo sektoriams.

Daugiau informacijos

RsV klubas: RsV ir žiniasklaidos santykiai - klasika ir džiazas

2017 m. vasario 2 d., 18:30 val.
TECHNOPOLIS / Delta pastatas, UMA Workspace, J. Balčikonio g. 9, Vilnius

Galima prigalvoti daug metaforų RsV specialistų ir žurnalistų santykiams, o metaforos limpa tik prie sudėtingų ir daugiaplanių dalykų. Kas mes esame vieni kitiems? Kaip turime puoselėti santykius, kad būtume vienoje barikadų pusėje? Ar tai, apskritai, įmanoma? Šie ir kiti aktualūs klausimai dar aktualesnių batalijų šiandienos kontekste.

Daugiau informacijos

Pakartotinis Visuotinis LRVS narių susirinkimas

2017 m. sausio 14 d., 18:00 val.
VGTU, Senamiesčio rūmai

Iki pasimatymo!

Daugiau informacijos

RsV klubas: Autorių ir gretutinės teisės - kaip išvengti klaidų?

2016 m. lapkričio 10 d., 18:00 val.
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas Arklių g. 18, 01305 Vilnius, Lithuania

Norint teisėtai kurti ar naudotis kitų kūriniais reikia žinoti įstatymus, teises ir pareigas, tačiau, kiek iš tikrųjų apie tai žinome ir kaip pavyksta šias žinias pritaikyti savo darbe įgyvendinant komunikacijos projektus? Kviečiame į RsV klubą, kuriame kalbėsime apie autorių teisių ir gretutinių teisių apsaugą, o į visus mums kylančius klausimus padės atsakyti profesionalūs teisininkai.

Daugiau informacijos

RsV klubas: „Seimo rinkimų 2016 komunikacija: #nuobodu ar #smagu?“

2016 m. spalio 27 d., 18:00 val.
ISM Inovacijų bazė/ ISM Innobase, Arkliu g. 18, LT-01129 Vilnius, Lithuania

Spalio 27 d. kviečiame į RsV klubą – diskusiją apie politinę komunikaciją. Kas ketverius metus būna ne tik olimpiada – kas ketverius metus mes renkame savo atstovus į svarbiausią ir pagrindinę valstybės valdymo instituciją – Seimą. Po tokio svarbaus įvykio ypač norisi susitikti su partijų štabų atstovais bei kolegomis, atsakingais už komunikaciją, ir paklausti, kaipgi jiems sekėsi? Ar iš tikrųjų laimėjote? Kokius tikslus sau kėlėte ir ar jaučiatės juos pasiekę? Kokius komunikacijos kanalus naudojote ir kuriuos norėtumėte naudoti, jei galėtumėte viską pakartoti iš naujo?

Daugiau informacijos